Danuta


Skorzystałam dwa razy,ceny niższe niż na Komunalnym.Polecam.

Janusz


Firma kopie groby na Cmentarzach Komunalnych taniej niż Zakład Komunalny ,rozbierają nagrobki,wieszają nekrologi ,załatwiają akty zgonu i formalności cmentarne.Zaoszczędziłem kilkaset złotych ,czas i paliwo.Polecam.!

Renata z Murcek


Nowy wspaniały obiekt ,kaplica ogrzewana,duży parking.Firma wyręcza w załatwianiu wszelkich formalności(akty zgonu,cmentarz,rozliczenie zasiłku pogrzebowego z ZUS), rozbierają nagrobki,kopią groby na cmentarzach komunalnych(dużo taniej niż Zakład Komunalny),wieszają nekrologi i podziękowania,ładne i świeże kwiaty oraz wzruszający trębacz podkreślający uroczystość,panowie z obsługi czyści i trzeźwi,nowe samochody,duży wybór trumien i urn.POLECAM !

Marianna


Mogę z czystym sumieniem polecić tę firmę bo odciążyli mnie załatwiając akty zgonu oraz formalności na cmentarzu,rozebrali nagrobek ,wykopali grób(dużo taniej niż w Zakładzie Komunalnym),rozwiesili nekrologi.Przede wszystkim starannie wypełnili życzenia mojej zmarłej siostry dotyczące przygotowania ,makijażu,fryzury itp. W nowej kaplicy mogliśmy w spokoju ją pożegnać.Ładne ,świeże kwiaty i eleganccy panowie z obsługi.Bezgotówkowo rozliczają się z ZUS .Jest to firma godna polecenia.

Zofia


Firma załatwiła wszystkie formalności łącznie z rozwieszeniem nekrologów i aktem zgonu.Własna chłodnia w centrum Mysłowic a panowie z obsługi trzeźwi(co u innych rzadko się zdarza)i schludni.Kwiaty świeże i 3 nowe samochody do wyboru.Duży wybór trumien w niskich cenach (sprawdziłam u innych)oraz rozliczenie bezgotówkowe z ZUS.Szczerze polecam!

Marynia Kubica


Moja mama umierając na raka wyglądała strasznie,ale dzięki fachowemu przygotowaniu(zamaskowane podskórne wylewy,ułożone włosy,naturalny makijaż,nawet paznokcie zostały pomalowane bezbarwnym lakierem)wyglądała jakby spała.Spełnili wszystkie jej życzenia.Bardzo odciążyli nas załatwiając wszystkie formalności:rozwiesili nekrologi,rozebrali nagrobek,wykopanie grobu,rozliczyli bezgotówkowo z ZUS.POLECAM !!!!

Agnieszka


Serdecznie polecam Centrum pogrzebowe Ulfig Piotr w Mysłowicach przy ul. Katowickiej 8. Spotkaliśmy się z pełnym zrozumieniem i życzliwość pracowników firmy, niezwykle ważne w tych trudnych dla nas dniach, a także poszanowaniem zmarłego i szacunkiem dla jego rodziny. Pogrzeb odbył się 5 sierpnia. Pracownicy obecni podczas pogrzebu również pełni profesjonalizmu i poszanowania, co jest bardzo ważne dla rodziny zmarłego. Dziękujemy za profesjonalizm.

Razem z Tobą
w trudnej chwili


Skontaktuj się z nami
Zakład pogrzebowy |